Kujawsko - Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniu 16 listopada 2022 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie, organizowane przez Kujawsko - Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii we współpracy z Kujawsko - Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie w zakresie:

  • Uboju z konieczności.
  • Pozyskania mięsa na użytek własny.
  • Rzeźni rolniczych.

Szkolenie realizowane będzie w trybie on-line, skierowane jest do rolników oraz innych osób zainteresowanych ubojem zwierząt i prowadzeniem rzeźni rolniczej. Prelegentami będą lek. wet. Anna Balcerak i lek. wet. Barbara Biały. Szczegóły szkolenia umieszczone są na stronie internetowej KPODR w Minikowie:

https://www.kpodr.pl/

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wcześniejsza rejestracja. Po rejestracji uczestnik otrzyma link umożliwiający uczestnictwo w szkoleniu, na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Osoby uczestniczące w szkoleniu, po jego zakończeniu, otrzymają mailowo potwierdzenie uczestnictwa, umożliwiające uzyskanie od powiatowego lekarza weterynarii, właściwego dla miejsca zamieszkania, zaświadczenia dotyczącego „Pozyskania mięsa na użytek własny".

 

szkolenei w minikowie plakat

Kujawsko - Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii

informuje, że w dniu 24 maja 2022r. odbędzie się bezpłatne szkolenie, organizowane przez Kujawsko - Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie w zakresie:

  • Uboju z konieczności.
  • Pozyskania mięsa na użytek własny.
  • Rzeźni rolniczych.

Szkolenie realizowane będzie w trybie on-line, skierowane jest do rolników oraz innych osób zainteresowanych ubojem zwierząt i prowadzeniem rzeźni rolniczej. Prelegentami będą lek. wet. Anna Balcerak i lek. wet. Barbara Biały. Szczegóły  szkolenia umieszczone są na stronie internetowej KPODR w Minikowie:

 http://technologia.kpodr.pl/index.php/2022/04/21/szkolenie-pn-pozyskanie-miesa-na-uzytek-wlasny-uboj-z-koniecznosci-rzeznie-rolnicze-24-05-2022-r-wtorek/

W Wigilię, 24 grudnia br. oraz w piątek, 7 stycznia 2022r., Urząd będzie nieczynny.

Dni wolne od pracy ustanowiono w zamian za święta przypadające w soboty – 25 grudnia i 1 stycznia.

Za utrudnienia przepraszamy.

Kujawsko - Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniu 16 listopada 2021r. odbędzie się bezpłatne szkolenie,

organizowane przez Kujawsko -Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie

w zakresie:

➢ Uboju z konieczności.

➢Pozyskania mięsa na użytek własny.

➢ Rzeźni rolniczych.